۲۰ فروردین ۱۳۸۵

نقشه‌هاي جنگ
اين‌جا و آن‌جا از نقشه‌هاي كابينه بوش براي حمله به ايران نوشته‌اند. آدم مي‌ترسد كه حتي اين كوتاه آمدن آقايان براي مذاكره با آمريكا- بعد از آن‌همه استفاده ابزاري از آمريكا «به‌مثابه دشمن»- براي سركوب مخالفان داخلي هم ديگر فايده‌اي نداشته باشد و جنگ عاقبت به سراغشان و سراغمان بيايد.
اين‌جاست كه مي‌گويند: كفاره شراب‌خواري بي‌حساب/ هشيار در ميانه مستان نشستن است
*
مطالب خواندني در اين مورد:
اول از همه از پل راجرز بخوانيد؛ شمارش معكوس براي حمله.
سيمور هرش هم در نيويوركر از نقشه‌هايي كه براي ايران كشيده اند مي‌گويد.
سارا باكستر هم در تايمز آن‌لاين شواهد وجود نقشه حمله را جدي مي‌داند.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

اولا که سلام من رو به همسر محترمه برسونید . سال نو رو هم بهشون تبریک بگید . با همه ی آرزو های خوب !! ثانیا که تا اونجایی که من دستگیرم شده ، ظاهر الامر ماجرا به هیچ وجه شوخی بردار نیست و رفقا حسابی جنگ جنگ تا رفع کل فتنه هستند ! در ضمن اخیرا من به این آدرس رفته ام :
http://salehsahtabrizi.wordpress.com/
آخرش هم ... مخلص

ناشناس گفت...

والا شباهت رفتارهای این یک ساله آمریکایی ها با رفتارهای یکی دو سال منتهی به جنک عراق هم نشانه بدیه . به نظرم یا واقعا دو طرف قصد جنگ کردند یا فکر کردند اگه به نیت جنگ برند جلو بالاخره طرف کوتاه میاد.

ناشناس گفت...

سلام آقاي معظمي... دستپاچه شديم از يافتن وبلاگ شما و بسي مشعوف... شما را در دبش نديده بودم در حال صرف چاي داغ؟ سالتان نو باشد ان‌شاءالله... ما شما را مي‌شناسيم به دليلي كه مي‌دانيم شما ما را نمي‌شناسيد اما مي‌توانيم كاري كنيم كه هميشه براي همديگر شناخته شده‌بمانيم... خوب نيست؟